CSNL1206FT24L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CSNL1206FT24L0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.024 OHM 1% 1W 1206
Datasheety: CSNL1206FT24L0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CSNL1206FT24L0
Part Number CSNL1206FT24L0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.024 OHM 1% 1W 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 276196 pcs Datový list CSNL1206FT24L0.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 1206 Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série CSNL Režim panel 24 mOhms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 170°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.035" (0.90mm) Funkce Current Sense, Moisture Resistant
Poruchovost - Detailní popis 24 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil