CSM2512FT50L0
Přehled produktu
Part Number: CSM2512FT50L0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.05 OHM 1% 3W 2512
Datasheety: CSM2512FT50L0.pdf
  • Zpráva
Specifikace CSM2512FT50L0
Part Number CSM2512FT50L0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.05 OHM 1% 3W 2512 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 314862 pcs Datový list CSM2512FT50L0.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±75ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2512 Velikost / Rozměry 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Série CSM Režim panel 50 mOhms
Příkon (W) 3W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2512 (6432 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 170°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.035" (0.90mm) Funkce Current Sense
Poruchovost - Detailní popis 50 mOhms ±1% 3W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Foil