CSM0603FT10L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSM0603FT10L0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CSM0603FT10L0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.01 OHM 1% 1/3W 0603
Datasheety: 1.CSM0603FT10L0.pdf2.CSM0603FT10L0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CSM0603FT10L0
Part Number CSM0603FT10L0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.01 OHM 1% 1/3W 0603 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 301689 pcs Datový list 1.CSM0603FT10L0.pdf2.CSM0603FT10L0.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0603 Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Série CSM Režim panel 10 mOhms
Příkon (W) 0.333W, 1/3W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0603 (1608 Metric) Ostatní jména CSM0603FT10L0TR
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.016" (0.40mm)
Funkce Current Sense Poruchovost -
Detailní popis 10 mOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Metal Foil Složení Metal Foil