CFM14JT620K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM14JT620K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CFM14JT620K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 620K OHM 1/4W 5% CF MINI
Datasheety: 1.CFM14JT620K.pdf2.CFM14JT620K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CFM14JT620K
Part Number CFM14JT620K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 620K OHM 1/4W 5% CF MINI Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 6372572 pcs Datový list 1.CFM14JT620K.pdf2.CFM14JT620K.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient 0/ -850ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Série CFM Režim panel 620 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména CFM 1/4 620K 5% R