CFM14JT150K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM14JT150K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CFM14JT150K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 150K OHM 1/4W 5% CF MINI
Datasheety: 1.CFM14JT150K.pdf2.CFM14JT150K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CFM14JT150K
Part Number CFM14JT150K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 150K OHM 1/4W 5% CF MINI Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3942769 pcs Datový list 1.CFM14JT150K.pdf2.CFM14JT150K.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient 0/ -850ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Série CFM Režim panel 150 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice Axial Ostatní jména S150KQCT
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Flame Retardant Coating, Safety Poruchovost -
Detailní popis 150 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Složení Carbon Film