CFM14JA2M40
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM14JA2M40 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CFM14JA2M40
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.4M OHM 1/4W 5% CF MINI
Datasheety: 1.CFM14JA2M40.pdf2.CFM14JA2M40.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CFM14JA2M40
Part Number CFM14JA2M40 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 2.4M OHM 1/4W 5% CF MINI Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4483620 pcs Datový list 1.CFM14JA2M40.pdf2.CFM14JA2M40.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient 0/ -1500ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Série CFM Režim panel 2.4 MOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Axial Ostatní jména CFM 1/4 2.4M 5% T