CFM12JT620K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM12JT620K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CFM12JT620K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 620K OHM 1/2W 5% CF MINI
Datasheety: 1.CFM12JT620K.pdf2.CFM12JT620K.pdf
  • Zpráva
Specifikace CFM12JT620K
Part Number CFM12JT620K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 620K OHM 1/2W 5% CF MINI Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4455283 pcs Datový list 1.CFM12JT620K.pdf2.CFM12JT620K.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient 0/ -850ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
Série CFM Režim panel 620 kOhms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména CFM 1/2 620K 5% R
S620KHTR
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Flame Retardant Coating, Safety Poruchovost -
Detailní popis 620 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Složení Carbon Film