CFM12JT150K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM12JT150K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CFM12JT150K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 150K OHM 1/2W 5% CF MINI
Datasheety: 1.CFM12JT150K.pdf2.CFM12JT150K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
10000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CFM12JT150K
Part Number CFM12JT150K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 150K OHM 1/2W 5% CF MINI Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5958400 pcs Datový list 1.CFM12JT150K.pdf2.CFM12JT150K.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient 0/ -850ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
Série CFM Režim panel 150 kOhms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména CFM 1/2 150K 5% R