CFM12JA680R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM12JA680R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CFM12JA680R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 680 OHM 1/2W 5% CF MINI
Datasheety: 1.CFM12JA680R.pdf2.CFM12JA680R.pdf
  • Zpráva
Specifikace CFM12JA680R
Part Number CFM12JA680R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 680 OHM 1/2W 5% CF MINI Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4691489 pcs Datový list 1.CFM12JA680R.pdf2.CFM12JA680R.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient 0/ -400ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
Série CFM Režim panel 680 Ohms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Axial Ostatní jména CFM 1/2 680 5% T