CF2JT27K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF2JT27K0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CF2JT27K0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 27K OHM 2W 5% AXIAL
Datasheety: 1.CF2JT27K0.pdf2.CF2JT27K0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CF2JT27K0
Part Number CF2JT27K0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 27K OHM 2W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1130369 pcs Datový list 1.CF2JT27K0.pdf2.CF2JT27K0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient 0/ -500ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Série CF Režim panel 27 kOhms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména CF 2 27K 5% R