CF2JT12R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF2JT12R0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CF2JT12R0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 12 OHM 2W 5% AXIAL
Datasheety: 1.CF2JT12R0.pdf2.CF2JT12R0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CF2JT12R0
Part Number CF2JT12R0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 12 OHM 2W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1035995 pcs Datový list 1.CF2JT12R0.pdf2.CF2JT12R0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient 0/ -400ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Série CF Režim panel 12 Ohms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména CF 2 12 5% R
CF2125%R
CF2125%R-ND
CF212JR
CF212JR-ND
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Flame Retardant Coating, Safety Poruchovost -
Detailní popis 12 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Složení Carbon Film