CF1JT7R50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF1JT7R50 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CF1JT7R50
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 7.5 OHM 1W 5% AXIAL
Datasheety: 1.CF1JT7R50.pdf2.CF1JT7R50.pdf
  • Zpráva
Specifikace CF1JT7R50
Part Number CF1JT7R50 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 7.5 OHM 1W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1559338 pcs Datový list 1.CF1JT7R50.pdf2.CF1JT7R50.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±400ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Série CF Režim panel 7.5 Ohms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména CF 1 7.5 5% R
CF17.55%R
CF17.55%R-ND
CF17.5JR
CF17.5JR-ND
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Flame Retardant Coating, Safety Poruchovost -
Detailní popis 7.5 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Složení Carbon Film