CF1JT3R90
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF1JT3R90 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CF1JT3R90
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 3.9 OHM 1W 5% AXIAL
Datasheety: 1.CF1JT3R90.pdf2.CF1JT3R90.pdf
  • Zpráva
Specifikace CF1JT3R90
Part Number CF1JT3R90 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 3.9 OHM 1W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1401695 pcs Datový list 1.CF1JT3R90.pdf2.CF1JT3R90.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±400ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Série CF Režim panel 3.9 Ohms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména CF 1 3.9 5% R
CF13.95%R
CF13.95%R-ND
CF13.9JR
CF13.9JR-ND
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Flame Retardant Coating, Safety Poruchovost -
Detailní popis 3.9 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Složení Carbon Film