CF1JT120R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF1JT120R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CF1JT120R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 120 OHM 1W 5% AXIAL
Datasheety: 1.CF1JT120R.pdf2.CF1JT120R.pdf
  • Zpráva
Specifikace CF1JT120R
Part Number CF1JT120R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 120 OHM 1W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1386188 pcs Datový list 1.CF1JT120R.pdf2.CF1JT120R.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient 0/ -400ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Série CF Režim panel 120 Ohms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména CF 1 120 5% R