CF18JT3M30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF18JT3M30 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CF18JT3M30
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 3.3M OHM 1/8W 5% CF AXIAL
Datasheety: 1.CF18JT3M30.pdf2.CF18JT3M30.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CF18JT3M30
Part Number CF18JT3M30 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 3.3M OHM 1/8W 5% CF AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3357120 pcs Datový list 1.CF18JT3M30.pdf2.CF18JT3M30.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient 0/ -1500ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Série CF Režim panel 3.3 MOhms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice Axial Ostatní jména CF1/83.3MJRCT
CF1/83.3MJRCT-ND
CF18JT3M30CT
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Flame Retardant Coating, Safety Poruchovost -
Detailní popis 3.3 MOhms ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Složení Carbon Film