CF18JT2K70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF18JT2K70 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CF18JT2K70
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.7K OHM 1/8W 5% CF AXIAL
Datasheety: 1.CF18JT2K70.pdf2.CF18JT2K70.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CF18JT2K70
Part Number CF18JT2K70 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 2.7K OHM 1/8W 5% CF AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3398690 pcs Datový list 1.CF18JT2K70.pdf2.CF18JT2K70.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient 0/ -400ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Série CF Režim panel 2.7 kOhms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice Axial Ostatní jména CF1/82.7KJRCT
CF1/82.7KJRCT-ND
CF18JT2K70CT
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Flame Retardant Coating, Safety Poruchovost -
Detailní popis 2.7 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Složení Carbon Film