CF18JT130K
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
CF18JT130K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CF18JT130K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 130K OHM 1/8W 5% CF AXIAL
Datasheety: 1.CF18JT130K.pdf2.CF18JT130K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CF18JT130K
Part Number CF18JT130K Výrobce Stackpole Electronics Inc.
Popis RES 130K OHM 1/8W 5% CF AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3555845 pcs Datový list 1.CF18JT130K.pdf2.CF18JT130K.pdf
Napìtí - AC - Napětí - Pracovní 0.125W, 1/8W
Napětí - Rozdělení Axial Tloušťka (Max) 0/ -850ppm/°C
Velikost / Rozměry 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm) Série CF
Stav RoHS Cut Tape (CT) Polarizace Axial
Ostatní jména CF1/8130KJRCT
CF1/8130KJRCT-ND
CF18JT130KCT
Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Výrobní číslo výrobce CF18JT130K Výška - Sedící (Max) -
Funkce Flame Retardant Coating, Safety FIFO je 2
Rozšířený popis 130k Ohm ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film ESR (Equivalent Resistance Series) ±5%
Popis RES 130K OHM 1/8W 5% CF AXIAL Coating, typ bydlení Carbon Film