CF18JA510R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CF18JA510R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 510 OHM 1/8W 5% AXIAL
Datasheety: 1.CF18JA510R.pdf2.CF18JA510R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CF18JA510R
Part Number CF18JA510R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 510 OHM 1/8W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5758632 pcs Datový list 1.CF18JA510R.pdf2.CF18JA510R.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient 0/ -400ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Série CF Režim panel 510 Ohms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovost - Detailní popis 510 Ohms ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film