CF18JA390K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF18JA390K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CF18JA390K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 390K OHM 1/8W 5% AXIAL
Datasheety: 1.CF18JA390K.pdf2.CF18JA390K.pdf
  • Zpráva
Specifikace CF18JA390K
Part Number CF18JA390K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 390K OHM 1/8W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4740059 pcs Datový list 1.CF18JA390K.pdf2.CF18JA390K.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient 0/ -850ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Série CF Režim panel 390 kOhms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Axial Ostatní jména CF 1/8 390K 5% T