CF18JA220K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF18JA220K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CF18JA220K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 220K OHM 1/8W 5% AXIAL
Datasheety: 1.CF18JA220K.pdf2.CF18JA220K.pdf
  • Zpráva
Specifikace CF18JA220K
Part Number CF18JA220K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 220K OHM 1/8W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4871700 pcs Datový list 1.CF18JA220K.pdf2.CF18JA220K.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient 0/ -850ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Série CF Režim panel 220 kOhms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Axial Ostatní jména CF 1/8 220K 5% T