CF14JT75R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF14JT75R0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CF14JT75R0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 75 OHM 1/4W 5% AXIAL
Datasheety: 1.CF14JT75R0.pdf2.CF14JT75R0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CF14JT75R0
Part Number CF14JT75R0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 75 OHM 1/4W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4108011 pcs Datový list 1.CF14JT75R0.pdf2.CF14JT75R0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient 0/ -400ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Série CF Režim panel 75 Ohms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Cut Tape (CT)