CF14JT2M20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF14JT2M20 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CF14JT2M20
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.2M OHM 1/4W 5% AXIAL
Datasheety: 1.CF14JT2M20.pdf2.CF14JT2M20.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
10000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CF14JT2M20
Part Number CF14JT2M20 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 2.2M OHM 1/4W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 8723422 pcs Datový list 1.CF14JT2M20.pdf2.CF14JT2M20.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient 0/ -1500ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Série CF Režim panel 2.2 MOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména CF 1/4 2.2M 5% R