CF14GT200K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CF14GT200K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 200K OHM 1/4W 2% AXIAL
Datasheety: 1.CF14GT200K.pdf2.CF14GT200K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CF14GT200K
Part Number CF14GT200K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 200K OHM 1/4W 2% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 6253925 pcs Datový list 1.CF14GT200K.pdf2.CF14GT200K.pdf
Tolerance ±2% teplotní koeficient 0/ -850ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Série CF Režim panel 200 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovost - Detailní popis 200 kOhms ±2% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film