CF14GT150R
Přehled produktu
Part Number: CF14GT150R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 150 OHM 1/4W 2% AXIAL
Datasheety: 1.CF14GT150R.pdf2.CF14GT150R.pdf
  • Zpráva
Specifikace CF14GT150R
Part Number CF14GT150R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 150 OHM 1/4W 2% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5948784 pcs Datový list 1.CF14GT150R.pdf2.CF14GT150R.pdf
Tolerance ±2% teplotní koeficient 0/ -400ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Série CF Režim panel 150 Ohms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Poruchovost - Detailní popis 150 Ohms ±2% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film