CF12JT820R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF12JT820R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CF12JT820R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 820 OHM 1/2W 5% AXIAL
Datasheety: 1.CF12JT820R.pdf2.CF12JT820R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CF12JT820R
Part Number CF12JT820R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 820 OHM 1/2W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4832812 pcs Datový list 1.CF12JT820R.pdf2.CF12JT820R.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient 0/ -400ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
Série CF Režim panel 820 Ohms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Cut Tape (CT)