CF12JT680R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF12JT680R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CF12JT680R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 680 OHM 1/2W 5% AXIAL
Datasheety: 1.CF12JT680R.pdf2.CF12JT680R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
10000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CF12JT680R
Part Number CF12JT680R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 680 OHM 1/2W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4807354 pcs Datový list 1.CF12JT680R.pdf2.CF12JT680R.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient 0/ -400ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
Série CF Režim panel 680 Ohms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména CF 1/2 680 5% R