CF12JA3R30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CF12JA3R30
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 3.3 OHM 1/2W 5% AXIAL
Datasheety: 1.CF12JA3R30.pdf2.CF12JA3R30.pdf
  • Zpráva
Specifikace CF12JA3R30
Part Number CF12JA3R30 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 3.3 OHM 1/2W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 6235546 pcs Datový list 1.CF12JA3R30.pdf2.CF12JA3R30.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±400ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
Série CF Režim panel 3.3 Ohms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovost - Detailní popis 3.3 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film