CF12JA130K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF12JA130K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CF12JA130K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 130K OHM 1/2W 5% AXIAL
Datasheety: 1.CF12JA130K.pdf2.CF12JA130K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CF12JA130K
Part Number CF12JA130K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 130K OHM 1/2W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 6684519 pcs Datový list 1.CF12JA130K.pdf2.CF12JA130K.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient 0/ -850ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
Série CF Režim panel 130 kOhms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Axial Ostatní jména CF 1/2 130K 5% T