CB5JB5R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB5JB5R00 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CB5JB5R00
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 5 OHM 5W 5% CERAMIC WW
Datasheety: 1.CB5JB5R00.pdf2.CB5JB5R00.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1500 pcs
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CB5JB5R00
Part Number CB5JB5R00 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 5 OHM 5W 5% CERAMIC WW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 914677 pcs Datový list 1.CB5JB5R00.pdf2.CB5JB5R00.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.374" Square x 0.866" L (9.50mm x 22.00mm)
Série CB Režim panel 5 Ohms
Příkon (W) 5W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména CB 5 5 5% B
CB555%B
CB555%B-ND
CB55JB
CB55JB-ND
Provozní teplota -55°C ~ 275°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Poruchovost -
Detailní popis 5 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Složení Wirewound