CB3JB82R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB3JB82R0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CB3JB82R0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 82 OHM 3W 5% CERAMIC WW
Datasheety: 1.CB3JB82R0.pdf2.CB3JB82R0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CB3JB82R0
Part Number CB3JB82R0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 82 OHM 3W 5% CERAMIC WW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 703855 pcs Datový list 1.CB3JB82R0.pdf2.CB3JB82R0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Série CB Režim panel 82 Ohms
Příkon (W) 3W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména CB 3 82 5% B
CB3825%B
CB3825%B-ND
CB382JB
CB382JB-ND
Provozní teplota -55°C ~ 275°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Poruchovost -
Detailní popis 82 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Složení Wirewound