CB2JBR360
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB2JBR360 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CB2JBR360
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.36 OHM 2W 5% CERAMIC WW
Datasheety: 1.CB2JBR360.pdf2.CB2JBR360.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CB2JBR360
Part Number CB2JBR360 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.36 OHM 2W 5% CERAMIC WW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 832804 pcs Datový list 1.CB2JBR360.pdf2.CB2JBR360.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.252" Square x 0.709" L (6.40mm x 18.00mm)
Série CB Režim panel 360 mOhms
Příkon (W) 2W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména CB 2 0.36 5% B