CB25JB10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB25JB10R0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CB25JB10R0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 10 OHM 25W 5% CERAMIC WW
Datasheety: 1.CB25JB10R0.pdf2.CB25JB10R0.pdf
  • Zpráva
Specifikace CB25JB10R0
Part Number CB25JB10R0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 10 OHM 25W 5% CERAMIC WW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4707 pcs Datový list 1.CB25JB10R0.pdf2.CB25JB10R0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 2.500" L x 0.500" W (63.50mm x 12.70mm)
Série CB Režim panel 10 Ohms
Příkon (W) 25W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména CB 25 10 5% B