CB15JB2R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB15JB2R00 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CB15JB2R00
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2 OHM 15W 5% CERAMIC WW
Datasheety: 1.CB15JB2R00.pdf2.CB15JB2R00.pdf
  • Zpráva
Specifikace CB15JB2R00
Part Number CB15JB2R00 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 2 OHM 15W 5% CERAMIC WW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 204959 pcs Datový list 1.CB15JB2R00.pdf2.CB15JB2R00.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±500ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.512" Square x 1.890" L (13.00mm x 48.00mm)
Série CB Režim panel 2 Ohms
Příkon (W) 15W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména CB 15 2 5% B
CB1525%B
CB1525%B-ND
CB152JB
CB152JB-ND
Provozní teplota -55°C ~ 275°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Poruchovost -
Detailní popis 2 Ohms ±5% 15W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Složení Wirewound