CB15JB1R20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB15JB1R20 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CB15JB1R20
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 1.2 OHM 15W 5% CERAMIC WW
Datasheety: 1.CB15JB1R20.pdf2.CB15JB1R20.pdf
  • Zpráva
Specifikace CB15JB1R20
Part Number CB15JB1R20 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 1.2 OHM 15W 5% CERAMIC WW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 193706 pcs Datový list 1.CB15JB1R20.pdf2.CB15JB1R20.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±500ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.512" Square x 1.890" L (13.00mm x 48.00mm)
Série CB Režim panel 1.2 Ohms
Příkon (W) 15W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména CB 15 1.2 5% B