CB10JB27R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB10JB27R0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CB10JB27R0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 27 OHM 10W 5% CERAMIC WW
Datasheety: 1.CB10JB27R0.pdf2.CB10JB27R0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CB10JB27R0
Part Number CB10JB27R0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 27 OHM 10W 5% CERAMIC WW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 335403 pcs Datový list 1.CB10JB27R0.pdf2.CB10JB27R0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.374" Square x 1.890" L (9.50mm x 48.00mm)
Série CB Režim panel 27 Ohms
Příkon (W) 10W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména CB 10 27 5% B