CB10JB1R10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB10JB1R10 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CB10JB1R10
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 1.1 OHM 10W 5% CERAMIC WW
Datasheety: 1.CB10JB1R10.pdf2.CB10JB1R10.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CB10JB1R10
Part Number CB10JB1R10 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 1.1 OHM 10W 5% CERAMIC WW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 361075 pcs Datový list 1.CB10JB1R10.pdf2.CB10JB1R10.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±500ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.374" Square x 1.890" L (9.50mm x 48.00mm)
Série CB Režim panel 1.1 Ohms
Příkon (W) 10W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména CB 10 1.1 5% B