BR3JB10L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
BR3JB10L0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: BR3JB10L0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.01 OHM 3W 5% RADIAL
Datasheety: 1.BR3JB10L0.pdf2.BR3JB10L0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace BR3JB10L0
Part Number BR3JB10L0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.01 OHM 3W 5% RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 263388 pcs Datový list 1.BR3JB10L0.pdf2.BR3JB10L0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±20ppm/°C
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.602" L x 0.065" W (15.30mm x 1.65mm)
Série BR Režim panel 10 mOhms
Příkon (W) 3W Obal Bulk
Paket / krabice Radial Ostatní jména BR 3 .01 5% B
BR3.01JB
BR3.01JB-ND
Provozní teplota -65°C ~ 350°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.000" (25.40mm)
Funkce Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety Poruchovost -
Detailní popis 10 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety Metal Foil Složení Metal Foil