ASRM2JA47K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
ASRM2JA47K0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ASRM2JA47K0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 47K OHM 2W 5% AXIAL
Datasheety: 1.ASRM2JA47K0.pdf2.ASRM2JA47K0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace ASRM2JA47K0
Part Number ASRM2JA47K0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 47K OHM 2W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 299857 pcs Datový list 1.ASRM2JA47K0.pdf2.ASRM2JA47K0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient 0/ -1800ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Série ASRM Režim panel 47 kOhms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Axial Ostatní jména ASRM2JA47K0TB
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Poruchovost -
Detailní popis 47 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Metal Film Složení Metal Film