ASR14JA3M90
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ASR14JA3M90
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 3.9M OHM 1/4W 5% AXIAL
Datasheety: 1.ASR14JA3M90.pdf2.ASR14JA3M90.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace ASR14JA3M90
Part Number ASR14JA3M90 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 3.9M OHM 1/4W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1185026 pcs Datový list 1.ASR14JA3M90.pdf2.ASR14JA3M90.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient 0/ -1800ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Série ASR Režim panel 3.9 MOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
Poruchovost - Detailní popis 3.9 MOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Metal Film