SMS36PD3
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SMS36PD3
Výrobce / značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu SMS 36C 36#16 PLUG
Datasheety: 1.SMS36PD3.pdf2.SMS36PD3.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace SMS36PD3
Part Number SMS36PD3 Výrobce Souriau Connection Technology
Popis SMS 36C 36#16 PLUG Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 31526 pcs Datový list 1.SMS36PD3.pdf2.SMS36PD3.pdf
Série SMS řádek Rozteč 0.200" (5.08mm)
stoupání 0.200" (5.08mm) Obal Bulk
Ostatní jména 1792-43475 Počet řádků 4
Počet poloh 36 Poznámka Contacts Not Included
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce -
upevňovací Type Latch Holder Detailní popis 36 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.200" (5.08mm)