JDXCFDFD2T19MSN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: JDXCFDFD2T19MSN
Výrobce / značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu DBL END ASSY 19POS PLUG/PLUG 5'
Datasheety:
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 452 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 452 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace JDXCFDFD2T19MSN
Part Number JDXCFDFD2T19MSN Výrobce Souriau Connection Technology
Popis DBL END ASSY 19POS PLUG/PLUG 5' Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 452 pcs Datový list
Používání - stínění Shielded
Série JDX Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Délka 5.00' (1.52m) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Cable Assembly 5.00' (1.52m) Barva Black
Typ kabelu Round Druhý konektor Počet nabitých pozic All
2. konektor Počet pozic 19 2. Konektor Male
1. konektor Počet nabitých pozic All 1. konektor Počet pozic 19
1. Konektor Male
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
JDXER2T003FSN
JDXER2T003FSN
Výrobci: Souriau Connection Technology
Popis: CONN RCPT 9POS PNL MNT SKT SLDR
Na skladě: 1333 pcs
Stažení: JDXER2T003FSN.pdf
RFQ
Výrobci: Weidmuller
Popis: CABLE CONN 4POLE
Na skladě: 3657 pcs
Stažení:
RFQ
JDXFD2T003MSN
JDXFD2T003MSN
Popis: CONN PLUG MALE 9POS SOLDER CUP
Stažení: JDXFD2T003MSN.pdf
Výrobci: Phoenix Contact
Popis: SAC-5P-MR/1 5-647/FS SCO BK
Stažení: 1410209.pdf
Výrobci: Lumberg Automation
Popis: 0985 810 100/3M
Stažení:
Výrobci: Conec
Popis: CONN FEMALE M12X1 AXIAL
Stažení: 43-10812.pdf
JDXER2T002FSN
JDXER2T002FSN
Popis: CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
Stažení: JDXER2T002FSN.pdf
JDXFD2T002MSN
JDXFD2T002MSN
Popis: CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Stažení: JDXFD2T002MSN.pdf
Výrobci: Phoenix Contact
Popis: CBL FMALE TO WIRE LEAD 5POS
JDXER2T001FSN
JDXER2T001FSN
Popis: CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP
Stažení: JDXER2T001FSN.pdf
JDXFD2T001MSN
JDXFD2T001MSN
Popis: CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
Stažení: JDXFD2T001MSN.pdf
Výrobci: HARTING
Popis: M12 A-CODE 8PIN MALE, STRAIGHT A
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety