JBXFE2G19MCSDSR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: JBXFE2G19MCSDSR
Výrobce / značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Datasheety: JBXFE2G19MCSDSR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
25 pcs
  • Zpráva
Specifikace JBXFE2G19MCSDSR
Part Number JBXFE2G19MCSDSR Výrobce Souriau Connection Technology
Popis CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1275 pcs Datový list JBXFE2G19MCSDSR.pdf
napìtí 660V Ukončení Crimp
stínění Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 2 Materiál skeletu Brass
Shell Finish Chrome over Nickel Série JBX
Obal Bulk Orientace G
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet poloh 19
Typ montáže Free Hanging (In-Line) montážní Feature -
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložte materiál Polyetheretherketone (PEEK)
Ochrana proti vniknutí IP68 - Dust Tight, Waterproof Funkce Backshell, Cable Clamp
upevňovací Type Push-Pull Detailní popis 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Jmenovitá hodnota proudu 5A Materiál kontaktu -