JBXFD2G19MSSDSR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: JBXFD2G19MSSDSR
Výrobce / značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP
Datasheety: 1.JBXFD2G19MSSDSR.pdf2.JBXFD2G19MSSDSR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
25 pcs
  • Zpráva
Specifikace JBXFD2G19MSSDSR
Part Number JBXFD2G19MSSDSR Výrobce Souriau Connection Technology
Popis CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1993 pcs Datový list 1.JBXFD2G19MSSDSR.pdf2.JBXFD2G19MSSDSR.pdf
napìtí 660V Ukončení Solder Cup
stínění Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 2 Materiál skeletu Brass
Shell Finish Chrome over Nickel Série JBX
Obal Bulk Orientace G
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet poloh 19
Typ montáže Free Hanging (In-Line) montážní Feature -
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložte materiál Polyetheretherketone (PEEK)
Ochrana proti vniknutí IP40 Funkce Backshell
upevňovací Type Push-Pull Detailní popis 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Jmenovitá hodnota proudu 5A Materiál kontaktu -