8T616F26PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 8T616F26PA
Výrobce / značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu 8T 26C 26#20 PIN PLUG
Datasheety: 8T616F26PA.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 8T616F26PA
Part Number 8T616F26PA Výrobce Souriau Connection Technology
Popis 8T 26C 26#20 PIN PLUG Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1700 pcs Datový list 8T616F26PA.pdf
napìtí - Ukončení Crimp
stínění Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 16-26 Materiál skeletu Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Série MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Obal Bulk Ostatní jména 1792-25670
Orientace A Provozní teplota -65°C ~ 200°C
Počet poloh 26 Typ montáže Free Hanging (In-Line)
montážní Feature - Materiál hořlavosti Rating -
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vložte materiál Thermoplastic Ochrana proti vniknutí Environment Resistant
Funkce Coupling Nut upevňovací Type Bayonet Lock
Detailní popis 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Jmenovitá hodnota proudu 7.5A