8D717F26PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 8D717F26PA
Výrobce / značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu 8D 26C 26#20 PIN J/N
Datasheety: 1.8D717F26PA.pdf2.8D717F26PA.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 8D717F26PA
Part Number 8D717F26PA Výrobce Souriau Connection Technology
Popis 8D 26C 26#20 PIN J/N Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1768 pcs Datový list 1.8D717F26PA.pdf2.8D717F26PA.pdf
napìtí - Ukončení Crimp
stínění Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 17-26 Materiál skeletu Aluminum
Shell Finish Nickel Série MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Obal Bulk Ostatní jména 1792-12908
Orientace A Provozní teplota -65°C ~ 200°C
Počet poloh 26 Typ montáže Panel Mount
montážní Feature Bulkhead - Front Side Nut Materiál hořlavosti Rating -
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vložte materiál Thermoplastic Ochrana proti vniknutí IP67 - Dust Tight, Waterproof
Funkce - upevňovací Type Threaded
Detailní popis 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Jmenovitá hodnota proudu 7.5A
Materiál kontaktu Copper Alloy Kontakt Tloušťka dokončení - Párování -
Kontakt Konec - Párování Gold Typ konektoru Receptacle, Male Pins
Barva Silver kabel Zahájení -
Materiál zadní skořepiny, pokovování - Aplikace Aviation, Marine, Military
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
8D717F26AA
8D717F26AA
Výrobci: Souriau Connection Technology
Popis: 8D 26C 26#20 PIN J/N
Na skladě: 2239 pcs
Stažení: 8D717F26AA.pdf
RFQ
8D717F26BA
8D717F26BA
Popis: 8D 26C 26#20 SKT J/N
Na skladě: 2089 pcs
Stažení: 8D717F26BA.pdf
RFQ
8D717F26PA-LC
8D717F26PA-LC
Popis: CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT