8D517F26PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 8D517F26PA
Výrobce / značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu 8D 26C 26#20 PIN PLUG
Datasheety: 1.8D517F26PA.pdf2.8D517F26PA.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 8D517F26PA
Part Number 8D517F26PA Výrobce Souriau Connection Technology
Popis 8D 26C 26#20 PIN PLUG Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2500 pcs Datový list 1.8D517F26PA.pdf2.8D517F26PA.pdf
napìtí - Ukončení Crimp
stínění Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 17-26 Materiál skeletu Aluminum
Shell Finish Nickel Série MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Obal Bulk Ostatní jména 1792-8912
Orientace A Provozní teplota -65°C ~ 200°C
Počet poloh 26 Typ montáže Free Hanging (In-Line)
montážní Feature - Materiál hořlavosti Rating -
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vložte materiál Thermoplastic Ochrana proti vniknutí IP67 - Dust Tight, Waterproof
Funkce Coupling Nut upevňovací Type Threaded
Detailní popis 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Jmenovitá hodnota proudu 7.5A