SC104-100
Signal TransformerSignal Transformer
SC104-100 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SC104-100
Výrobce / značka: Signal Transformer
Popis produktu FIXED IND 10UH 3.5A 53 MOHM SMD
Datasheety: SC104-100.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace SC104-100
Part Number SC104-100 Výrobce Signal Transformer
Popis FIXED IND 10UH 3.5A 53 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 225695 pcs Datový list SC104-100.pdf
Napětí - Rozdělení - Používání Unshielded
Typ - Velikost / Rozměry 0.406" L x 0.366" W (10.30mm x 9.30mm)
Série SC104 Stav RoHS Tape & Reel (TR)
hodnocení - Polarizace Nonstandard
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Výrobní číslo výrobce SC104-100 Výška - Sedící (Max) 0.169" (4.30mm)
hardware Type 10µH Frekvence - Test -
Frekvence - Self Resonant 53 mOhm Max Rozšířený popis 10µH Unshielded Inductor 3.5A 53 mOhm Max Nonstandard
ESR (Equivalent Resistance Series) ±20% Průměr - Rameno -
Popis FIXED IND 10UH 3.5A 53 MOHM SMD Zpoždění 2.52MHz
DC Resistance (DCR) 2.38A Jmenovitá hodnota proudu 3.5A
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
SC10220KT
SC10220KT
Výrobci: AMP Connectors / TE Connectivity
Popis: FIXED IND 22UH 280MA 3 OHM TH
Na skladě: 50168 pcs
Stažení: SC10220KT.pdf
RFQ
SC104-121
SC104-121
Výrobci: Bel
Popis: FIXED IND 120UH 1.05A 396 MOHM
Na skladě: 203323 pcs
Stažení: SC104-121.pdf
RFQ
SC102R2KT
SC102R2KT
Popis: FIXED IND 2.2UH 460MA 1.1 OHM TH
Stažení: SC102R2KT.pdf
Výrobci: Bel
Popis: FIXED IND 12UH 3.1A 61 MOHM SMD
Stažení: SC104-120.pdf
Popis: FIXED IND 220UH 117MA 17 OHM TH
Stažení: SC10221KT.pdf
Popis: FIXED IND 100UH 1.12A 344 MOHM
Popis: FIXED IND 15UH 2.9A 70 MOHM SMD
Popis: FIXED IND 33UH 210MA 5.2 OHM TH
Popis: FIXED IND 18UH 2.7A 81 MOHM SMD
SC101R5KT
SC101R5KT
Popis: FIXED IND 1.5UH 625MA 600 MOHM
Stažení: SC101R5KT.pdf
Popis: FIXED IND 150UH 980MA 544 MOHM
SC102R7KT
SC102R7KT
Popis: FIXED IND 2.7UH 410MA 1.4 OHM TH
Stažení: SC102R7KT.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety