SIT9005AIU1D-28DP
Přehled produktu
Part Number: SIT9005AIU1D-28DP
Výrobce / značka: SiTime
Popis produktu OSC MEMS
Datasheety: SIT9005AIU1D-28DP.pdf
  • Zpráva
Specifikace SIT9005AIU1D-28DP
Part Number SIT9005AIU1D-28DP Výrobce SiTime
Popis OSC MEMS Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 17120 pcs Datový list SIT9005AIU1D-28DP.pdf
Napětí - Supply 2.8V Typ SSXO
Spread Spectrum šířky pásma -4.28%, Down Spread Velikost / Rozměry 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Série SIT9005 hodnocení -
Výstup LVCMOS Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška 0.030" (0.76mm)
Funkce - Frekvenční stabilita (celkem) -
Frekvenční stabilita ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm Detailní popis SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 2.8V 4-SMD, No Lead
Proud - Supply (Max) 6.5mA Základní rezonátor MEMS
K dispozici Frekvenční rozsah 1MHz ~ 141MHz