SIT9005ACT2D-25SC
SiTimeSiTime
SiTime
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SIT9005ACT2D-25SC
Výrobce / značka: SiTime
Popis produktu OSC MEMS
Datasheety: SIT9005ACT2D-25SC.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace SIT9005ACT2D-25SC
Part Number SIT9005ACT2D-25SC Výrobce SiTime
Popis OSC MEMS Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 13480 pcs Datový list SIT9005ACT2D-25SC.pdf
Napětí - Supply 2.5V Typ SSXO
Spread Spectrum šířky pásma -0.78%, Down Spread Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Série SIT9005 hodnocení -
Výstup LVCMOS Provozní teplota -20°C ~ 70°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška 0.030" (0.76mm)
Funkce Standby Frekvenční stabilita (celkem) -
Frekvenční stabilita ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm Detailní popis SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 4-SMD, No Lead
Proud - Supply (Max) 6.5mA Proud - Supply (Vypnout) (Max) 4.3µA
Základní rezonátor MEMS K dispozici Frekvenční rozsah 1MHz ~ 141MHz