SIT8918BEF2-28S
SiTimeSiTime
SiTime
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SIT8918BEF2-28S
Výrobce / značka: SiTime
Popis produktu OSC MEMS
Datasheety: 1.SIT8918BEF2-28S.pdf2.SIT8918BEF2-28S.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace SIT8918BEF2-28S
Part Number SIT8918BEF2-28S Výrobce SiTime
Popis OSC MEMS Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 8778 pcs Datový list 1.SIT8918BEF2-28S.pdf2.SIT8918BEF2-28S.pdf
Napětí - Supply 2.8V Typ XO (Standard)
Spread Spectrum šířky pásma - Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Série SiT8918B hodnocení -
Výstup LVCMOS Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška 0.032" (0.80mm)
Funkce Standby Frekvenční stabilita (celkem) -
Frekvenční stabilita ±20ppm Detailní popis XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.8V Standby 4-SMD, No Lead
Proud - Supply (Max) 4.7mA Proud - Supply (Vypnout) (Max) 8.5µA
Základní rezonátor MEMS K dispozici Frekvenční rozsah 1MHz ~ 110MHz